مگ لند
کاملترین مجله فارسی زبان

شوک بزرگ؛ اثبات شرطبندی 10 میلیاردی بازیکن لیگ برتری!

0

مگ لند – به نظر می‌رسد پروندۀ اتهام شرطبندی بازیکن پرحاشیۀ لیگ برتری در روزرهای اخیر دیگر محرز شده باشد و کمیتۀ اخلاق به جزئیات دقیق این پرونده رسیده و حرفی دیگر باقی نمانده باشد! چرا که عملاً کمیتۀ اخلاق به عدد شرطبندی و تعداد دفعات و ریز اتفاقات رقم خورده، اشراف کامل پیدا کرده است!

فوتبال

 

این ماجرا می‌تواند محرومیت مادام العمر بازیکن مدنظر را که فعلاً تا زمان اعلام حکم نهایی که هیچکس مجاز به افشای نامش نبوده و نیست، را به همراه داشته باشد که اتفاقی بسیار شوکه کننده در فوتبال ایران خواهد بود.

 

همچنین در اخبار منتشر شده گفته شده است که بخش اعظمی از این بازی کثیف از سوی برادر فرد مد نظر کارگردانی شده و در 3 تیم مختلف که بازیکن نامبرده حضور داشته است، به سود تیم شهرش شرطبندی رقم خورده و فدراسیون آمادۀ برخورد با بازیکن خطاکار است.

شرطبندی

 

کمیتۀ اخلاق تا به این لحظه با مدارک مستند به نتایج دقیقی دست یافته که خبر از جابجایی بیش از 10 میلیارد پول از سوی این بازیکن و براردش می‌دهد و به دلیل بررسی دیگر ابعاد این پرونده، تحقیقات همچنان ادامه خواهد داشت.لازم به ذکر است که این ادعا از سوی خبرگزاری مهر مطرح شده و تا به این لحظه هیچ واکنشی به این ادعا نشان داده نشده است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.