مگ لند
کاملترین مجله فارسی زبان

شوک به سرخابی‌ها؛ ستاره‌های عراقی جدا می‌شوند؟!

0

مگ لند – بشار رسن ستاره خط میانی تیم فوتبال پرسپولیس که دوماه قبل قرارداد خود را با این تیم تمدید کرد، شایعاتی مبنی بر جدایی‌اش از جمع سرخ‌پوشان به گوش می‌رسد. مدیران باشگاه خیلی زود این موضوع را تکذیب کردند و اعلام کردند این بازیکن قرارداد دارد و جایی نمی‌رود.

 

مدیر برنامه‌های بشار نیز به صراحت اعلام کرد: او در این سن بهترین بازیکن عراق شده است و در پرسپولیس نیز خوش می‌درخشد طبیعی است که پیشنهاد داشته باشد اما او با پرسپولیس قرارداد دارد ولی مدیران باشگاه نیز باید به تعهداتشان با ما عمل کنند. قسمت پایانی صحبت‌های او نشان می‌دهد در صورت عملی نشدن تعهدات باشگاه رسن می‌تواند با استناد به بندهایی از باشگاه جدا شود. گفته می‌شود در قرارداد ستاره عراقی سرخ‌پوشان که به تازگی امضا شده است تبصره‌هایی وجود دارد که این بازیکن می‌تواند از این تیم جدا شود.

 

لازم به ذکر است چنین اتفاقی برای دیگر بازیکن عراقی شاغل در ایران رخ داده است. طارق همام بازیکن تیم فوتبال استقلال که نتوانست جایگاه خود را در این تیم پیدا کند، در چند روز گذشته صحبت‌های مبنی جدایی او از جمع آبی‌پوشان به گوش می‌رسد. او که با استقلال قرارداد دارد، گویا بندهای موجود در توافق‌نامه طارق و باشگاه این اجازه را به او می‌دهد تا قبل از پایان قراردادش از این تیم جدا شود.

 

اتفاقی که اگر رخ دهد ضعف مدیریتی و تنظیم قرارداد اشتباه بار دیگر نمایان خواهد شد.

مطالب پیشنهادی ما به شما بعد از مطالعه ی این مطلب :

Leave A Reply

Your email address will not be published.