مگ لند
کاملترین مجله فارسی زبان

النصر عربستان – ذوب‌آهن؛ زمان شادی‌های دیوانه کننده برابر چشم سعودی‌ها فرا رسیده است!

0

مگ لند –  تساوی دور نخست ذوبی‌ها برابر الزوراء در گروه A، باعث شد تا تیم در بحران غوطه‌ور شدۀ علی منصور بتواند با روحیه‌ای بهتر، سرنوشت خود را در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا دنبال کند و آن فشار اولیۀ را از روی شانه‌های خود خارج کند تا نشان بدهند که شاید درگیر مشکلات فراوانی باشند، اما هرگز در رقابت‌های بین‌المللی تیمی دست و پا بسته نیستند.

 

علی‌منصور در شرایطی تیمش را مهیای نبرد حساس مقابل تیم بی‌اخلاق و پرحاشیۀ النصر عربستان می‌کند که هفتۀ گذشته موفق شد در مشهد مدعی بزرگ قهرمانی لیگ برتر را متحمل شکست کند و از منطقۀ خطر و  سقوط به دستۀ پایین‌تر تا اطلاع ثانوی فاصله بگیرند که این اتفاق خاص در بهترین مقطع ممکن رقم خورد تا دیگر فشار روانی کاذبی بر روی پسران مستعد اصفهان نباشد.

 

ذوب‌آهن و النصر

 

نمایندگان کشورمان سال‌هاست که دیگر در مواجهه با سعودی‌ها در خانه به میزبانی از آنها نمی‌پردازند و کشورهای بی‌طرف، از سوی نمایندگان دو کشور به عنوان میزبان انتخاب می‌شود تا در فصل جاری، آل مکتوم امارات، میزبان دیدار دور رفت این دو تیم باشد؛ جالب است بدانید که آغاز موج آتش‌افروزی‌های سعودی‌ها در آسیا علیه نمایندگان ایران، از سوی همین النصر در تقابل برابر پرسپولیس آغاز شد!ً جایی که مهدی طارمی با شادی گل فراموش نشدنی‌اش داغی بزرگ بر دل آنها گذاشت تا سعودی‌های برافروخته به ایجاد جنجال در این نبرد بپردازند و AFC نیز وارد پروندۀ این درگیری‌ها شود و دستور به برگزاری نبردهای نمایندگان ایران و عربستان در کشورهای بی‌طرف بدهد.

 

ذوب‌آهن و النصر

 

النصر عربستان در لیگ حرفه‌ای داخلی خود، با قرارگیری در رتبۀ دوم رده بندی اوج حساسیت را در دوئل با الهلال تجربه می‌کند تا روی ویتوریای پرتغالی با قدرتی مثال‌زدنی به هر دو جام یورش ببرد و با استفاده از ابزارهای بزرگی همانند: مایکون برزیلی، نورالدین آمرابات، محمد السهلاوی، جیویلانو به آل مکتوم لشگر کشی نماید؛ نکتۀ جالبی که در تقابل‌های گذشته النصر برابر ذوب‌آهن دیده می‌شود، آمار 100 درصدی پیروزی نماینده کشورمان مقابل این تیم است! چرا که در 3 نبرد گذشتۀ آنها 3 پیروزی نصیب سبزهای اصفهان شده است.

جدول گروه A

 

ذوب آهن تا پیش از این دیدار با 1 امتیاز در رتبۀ سوم جدول گروه A قرار دارد و النصر نیز با 0 امتیاز در رتبۀ چهارم این جدول ایستاده است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.