مگ لند
کاملترین مجله فارسی زبان

طلسم 100روزه پرسپولیس؛ سندروم ناکامی در دیدارهای خارج از خانه!

0

مگ لند – تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار از مرحلۀ گروهی لیگ قهرمانان آسیا سه‌شنبه از ساعت 19:15 در دوحه به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت،  اما نگرانی بزرگ هواداران در این دیدار  چیزی فراتر از رویارویی با یک تیم بزرگ در آسیا است.

 

قرمزپوشان در آخرین دیدار خود در لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر مقابل نساجی مازندران با تساوی 1_1 متوقف شدند. این تساوی برای برانکو و شاگردانش زمانی  ناامیدکننده جلوه می‌کند که با نگاهی گذرا به نتایج این تیم در هفته‌های اخیر، می‌توان دید که پرسپولیس حدود صد روز است که در دیدارهای خارج از خانه به پیروزی نرسیده است!

پرسپولیس 1_1 نساجی مازندران

 

آخرین دیداری که پرسپولیس در خارج از خانه موفق شد 3 امتیاز بازی را به‌دست آورد، مربوط می‌شود به هفتۀ چهاردهم و بازی برابر تیم ماشین‌سازی تبریز. این دیدار درحالی که تا دقیقۀ 93 بدون گل دنبال می‌شد، در نهایت شجاع خلیل‌زاده موفق شد طعم شیرین پیروزی را برای هم‌تیمی‌هایش به ارمغان آورده و گل پیروزی‌بخش پرسپولیس را به‌ثمر برساند.

شجاع خلیل‌زاده

 

نایب قهرمان آسیا در دیدار  نخست خود در لیگ قهرمانان نیز با تساوی 1_1  مقابل پاختاکور متوقف شد و در چالش آسیاییِ خود، با انتخاب مسیری سخت‌تر، اکنون نیاز به کسب امتیاز مقابل تیم‌های بزرگی همچون السد قطر و الاهلی عربستان دارد.

پرسپولیس 1_1 پاختاکور ازبکستان

 

پرسپولیسی‌ها پس از دیدار با السد، شنبۀ هفتۀ آینده از ساعت 16:30 میهمان سپیدرود رشت خواهند بود و باید دید که پس از حدوداً صد روز ناکامی در دیدارهای خارج خانۀ لیگ برتر، می‌توانند این طلسم را بشکنند یا خیر.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.